Zapraszamy do Stacji Kontroli Pojazdów AUTOSAN

Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów wydłużamy godziny pracy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów AUTOSAN.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Stacji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00 oraz w soboty w godz. 8.00 - 14.00.

Prowadzimy naprawy serwisowe pojazdów oraz wykonujemy wszystkie rodzaje badań technicznych (we wszystkich rodzajach pojazdów):
- okresowe,
- dodatkowe – pojazdu skierowanego przez Policję,
- dodatkowe – po wykonaniu zmian konstrukcyjnych (ciężarowy – osobowy)
- dodatkowe – dla celów odliczania VAT itp.

Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych mechaników i naprawdę konkurencyjne ceny.

Adres OSKP AUTOSAN: Sanok, ul. M. Kluski, tel. 13 465 07 00, 13 465 05 10

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.