Targi Pracy Branży Automotive

W środę 27 listopada br. nasi przedstawiciele promowali AUTOSAN na Targach Pracy Branży Automotive zorganizowanych na Politechnice Warszawskiej przez Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych uczelni. Według Organizatorów tego typu wydarzenia pozwalają połączyć najlepsze firmy branży motoryzacyjnej działające w Polsce i ambitnych studentów Politechniki Warszawskiej, którzy już niedługo będą wchodzić na rynek pracy.

Nasza firma miała własne stoisko promocyjne, gdzie zwiedzający mieli możliwość uzyskania wszelkich informacji w zakresie działalności Spółki, kadry pracowniczej oraz możliwości zatrudnienia. Zainteresowanie było naprawdę duże. Ewentualnych przyszłych pracowników nie odstraszała nawet spora odległość pomiędzy Warszawą a Sanokiem, gdzie AUTOSAN sp. z o.o. ma swoją siedzibę.

W trakcie targów swoje oferty prezentowało w sumie 25 firm z branży automotive.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.