Kabina 890 i 891

Kabina 890 i 891

Kabiny przeznaczone są do instalowania w nich urządzeń służących do łączności, radiolokacji a także mogą być adaptowane do innych specjalistycznych celów.

Wnętrza kabin spełniają wymogi tłumienności elektromagnetycznej wg klasy B1 normy NO-06-A201 i NO-06-A200, są ocieplone pianką poliuretanową, przestrzennie i estetycznie wykończone.

Dzięki ogrzewaniu, klimatyzacji i wentylacji przewietrzającej istnieje możliwość zapewnienia odpowiednich warunków pracy, obsługi i wymaganego mikroklimatu wnętrza przy temperaturach otoczenia -40°C do +55°C.

Urządzenie filtrowentylacyjne pozwala na utrzymanie wewnątrz kabin nadciśnienia 200-400 Pa co pozwala na pokonywanie terenów skażonych bez obawy skażenia załogi i sprzętu znajdującego się wewnątrz.

Kabiny mogą być transportowane na platformach skrzyń ładunkowych samochodów, przyczep i naczep oraz koleją, statkiem lub samolotem.

Wyposażone są w drzwi posiadające certyfikat antywłamaniowy w klasie RC3.

Kabiny spełniają wymogi bryzgoszczelności zarówno podczas jazdy jak i na postoju, są konstrukcją nowej generacji uwzględniającą wymogi współczesnego pola walki w zakresie spełnienia wymagań na przetwarzanie informacji niejawnych poprzez zapewnienie szczelności EMC, odporności na nieupoważniony dostęp – drzwi z systemem zamków, rygli i zamontowaną kamerą.

Posiadają świadectwo Uznania Typu Wyrobu wydane przez Polski Rejestr Statków.

Galeria zdjęć
Osoby odpowiedzialne za sprzedaż