Pierwszy SANCITY 12LF już w Rzeszowie

Na początku tygodnia pierwszy z zakontraktowanych w październiku 2017 r. dziesięciu SANCITY 12LF dotarł do Rzeszowa. W dniu wczorajszym został zaprezentowany mieszkańcom i lokalnym mediom. W prezentacji wziął także udział Prezydent Rzeszowa Pan Tadeusz Ferenc, Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie Pani Anna Kowalska oraz Prezes rzeszowskiego MPK Pan Marek Filip.

Prezydent Ferenc wyraził zadowolenie, że to właśnie AUTOSAN, firma z Podkarpacia wygrała przetarg i dostarczy do Rzeszowa swoje pojazdy, przez co m.in. będzie miała możliwość dalszego rozwoju.

Z kolei Prezes Filip wskazywał na bogate wyposażenie zakontraktowanych SANCITY 12LF, w tym również udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Pozostałe autobusy zostaną dostarczone do stolicy Podkarpacia do końca marca br.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.