AUTOSAN-y już na krakowskich ulicach

We wtorek 3 listopada br. na ulicach Krakowa pojawiły się nowe AUTOSAN-y. Autobusy zostały dostarczone do MPK Kraków 26 października. Przewoźnik potrzebował zaledwie tygodnia do tego, aby przeprowadzić wszelkie badania i odbiory techniczne pojazdów, a także aby dokonać ich rejestracji. Autobusy SANCITY 9 LE są doskonale znane mieszkańcom Krakowa, ponieważ pierwsze egzemplarze trafiły do stolicy Małopolski już w 2016 r. Pasażerowie doceniają je za bogate wyposażenie zapewniające komfort podróżowania. Kompletacja autobusów jest zgodna z wymaganiami krakowskiego MPK, które odpowiednio zadbało o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników swoich pojazdów.

Jesteśmy pełni podziwu dla MPK Kraków za błyskawiczne wprowadzenie nowo zakupionych autobusów do eksploatacji. Ponownie bardzo dziękujemy przewoźnikowi za zaufanie do naszej Spółki wyrażone kolejnym zamówieniem autobusów AUTOSAN, które zostało przez nas zrealizowane przedterminowo.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.