AUTOSAN – autobusy i bociany

Przed nami ostatni miesiąc wakacji. Już niedługo bociany pożegnają nasze polskie wsie i miasta i wyruszą w podróż do ciepłych krajów, gdzie jak co roku spędzą jesień i zimę.

Chcąc na dłużej zatrzymać choćby wizerunek tych pięknych ptaków, które symbolizują naszą markę i nasze autobusy, ogłaszamy konkurs fotograficzny, którego tematem wiodącym jest: „AUTOSAN – autobusy i bociany”. Zapraszamy do zamieszczania własnoręcznie wykonanych zdjęć związanych ściśle z tematem konkursu na naszym profilu facebookowym: autosan.pl do dnia 31 sierpnia br. Trzy zdjęcia z największą liczbą polubień i najbardziej odpowiadające tematowi konkursu zostaną przez nas nagrodzone symbolicznymi upominkami.

Zamieszczając zdjęcia na naszym profilu jednocześnie wyrażacie Państwo zgodę na ich przetwarzanie i wykorzystywanie w celach marketingowych.

Serdecznie zachęcamy i z niecierpliwością oczekujemy na ciekawe fotki !!!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.