Elektryczne bociany opuszczają gniazdo

W czwartek 6 maja br. pierwsze 5 sztuk AUTOSAN-ów z napędem elektrycznym udało się w drogę do Częstochowy. Rozpoczęliśmy dostawy w ramach umowy podpisanej z częstochowskim MPK dotyczącej najmu 15 sztuk autobusów SANCITY 12LFE.

Pojazdy wyposażone zostały zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Szczególną uwagę zwraca oryginalne malowanie, które wskazuje na ich ekologiczny, przyjazny środowisku charakter.

Autobusy dotarły do Częstochowy i dzisiaj zostały już oficjalnie przywitane w nowym „domu”. Co warte podkreślenia, dojechały na miejsce bez konieczności doładowywania baterii po drodze.

Kierowcom z częstochowskiego MPK życzymy szerokiej drogi, a pasażerom bezpiecznego i wygodnego podróżowania !!!

A tak żegnaliśmy je w Sanoku :)

Elektryczne bociany opuszczają gniazdo

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.