ZKM Ciechanów kupuje kolejny SANCITY 9LE

Zakład Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie po raz kolejny zawarł Umowę z naszą fabryką na zakup miejskiego, 8,5 metrowego autobusu SANCITY 9LE. Autobus zostanie dostarczony do Zamawiającego w listopadzie br.

SANCITY 9LE bardzo dobrze spisują się w ciechanowskiej komunikacji miejskiej, o czym świadczy fakt, że będzie to już 7 egzemplarz tego typu pojazdów eksploatowany w Ciechanowie.

Z całą pewnością można stwierdzić, że ZKM Ciechanów to naprawdę stały i sprawdzony Klient AUTOSAN-u. Od czterech lat, bez względu na to w jakiej sytuacji znajdowała się nasza Spółka, co roku realizował zakupy autobusów AUTOSAN.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą współpracę!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.