Umowa z MPK Kraków

Krakowska komunikacja miejska zamawia u nas nie tylko autobusy. W czerwcu podpisaliśmy umowę, która jest wynikiem wygranego przez AUTOSAN przetargu na wykonanie elementów (ramy wózków) do zabytkowego wagonu tramwajowego typu SN3.

W przeszłości kilka razy współpracowaliśmy z MPK Kraków w zakresie dostaw konstrukcji spawanych przeznaczonych do pojazdów szynowych. Wykonywaliśmy niskopodłogowe człony wagonowe do tramwajów typu EU8N oraz GT8S, które aktualnie służą pasażerom w stolicy Małopolski.

Tym razem współpraca dotyczy jednak pojazdu zabytkowego. Odbudowany tramwaj z pewnością będzie ciekawostką historyczną miasta i będzie wzbudzał zainteresowanie zarówno mieszkańców jak i turystów odwiedzających dawną stolicę naszego kraju.

Cieszymy się, że jako fabryka posiadająca bogate tradycje mamy również swój mały wkład w odtworzenie kawałka historii transportu pasażerskiego w Krakowie.

Zdjęcia tramwajów typu SN3 ze zbiorów MPK i NAC.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.