Szczepionkobus w Sanoku

W piątek 24 września br. szczepionkobus AUTOSAN kończy swoją ponad miesięczną trasę, która prowadziła przez wiele miejscowości całego województwa podkarpackiego. Oczywiste jest, że ostatni punkt na trasie naszego elektrycznego autobusu SANCITY 12LFE przystosowanego do wykonywania szczepień stanowi Sanok.

W godzinach 13.00 – 16.00 na parkingu przed biurowcem głównym AUTOSAN sp. z o.o. przy ul Lipińskiego 109 będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 preparatem Pfizer lub Johnson&Johnson. Zapraszamy pracowników Spółki, członków ich rodzin powyżej 12 roku życia, a także wszystkich chętnych.

Nieustannie zachęcamy do skorzystania z akcji #SZCZEPIMYSIĘ

Im więcej z nas się zaszczepi, tym łatwiej będzie zapobiec skutkom nieuchronnej IV fali pandemii koronawirusa w Polsce i w naszym województwie, które niestety jest cały czas w czołówce, jeżeli chodzi o dzienną ilość osób z potwierdzonym, nowym zakażeniem.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.