Sanockie „bociany” dla Wałcza

W dniu wczorajszym w Wałczu odbyła się uroczystość podpisania umowy na dostawę pięciu niskoemisyjnych autobusów AUTOSAN do Gminy Miejskiej Wałcz.
Umowę podpisali: Pan Maciej Żebrowski – Burmistrz Miasta Wałcz oraz w imieniu AUTOSAN sp. z o.o. Panowie Eugeniusz Szymonik – Prezes Zarządu i Marek Ruchlewicz – Prokurent.

W ramach realizacji kontraktu AUTOSAN dostarczy dla komunikacji miejskiej w Wałczu 3 szt. niskopodłogowych, 10-metrowych autobusów SANCITY 10 LF i 2 szt. 12-metrowych SANCITY 12LF. Termin dostawy pojazdów zawarty w umowie wynosi 300 dni od daty jej podpisania, ale Prezes Szymonik w trakcie konferencji prasowej zadeklarował, że autobusy pojawią się u Zamawiającego dużo wcześniej.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.