Przedterminowe dostawy na koniec roku

Rok 2019 Spółka AUTOSAN zakończyła w bardzo dobrym stylu. W grudniu zrealizowane zostały dwa kontrakty na dostawy autobusów miejskich, obydwa przed terminem zapisanym w umowach. 20 szt. gazowych SANCITY 12 LF CNG jeszcze przed świętami dotarło do Tychów, natomiast 3 szt. SANCITY 10LF i 2 szt. SANCITY 12LF 30 grudnia zostało dostarczonych do Wałcza.

Niskopodłogowe, 12-metrowe gazowce zamówione przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach wyposażone zostały w silniki CUMMINS, automatyczne skrzynie biegów VOITH oraz m. in. systemy detekcji i gaszenia pożaru w komorze silnika, klimatyzacje, systemy informacji pasażerskiej, systemy monitoringu, gniazdka z portami USB, WiFi.

Nieco skromniejszym wyposażeniem charakteryzują się miejskie SANCITY odebrane przez Gminę Miejską Wałcz.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.