Polski Kongres Paliw Alternatywnych

20 marca br. z inicjatywy Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej oraz Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych, w Warszawie odbył się Polski Kongres Paliw Alternatywnych. W Kongresie udział wzięli przedstawiciele środowisk rządowych, samorządowych i branżowych.

Zarówno polityka krajowa jak i ogólnoeuropejska zakłada bezwzględne wdrażanie transportu niskoemisyjnego, przede wszystkim w większych miastach. Uczestnicy Kongresu zastanawiali się jak najlepiej zaplanować ten proces. Niskoemisyjny transport to głównie pojazdy zasilane silnikami elektrycznymi oraz gazowymi. Dyskutowano również nad tym, jaką strategię zakupową w dłuższej perspektywie czasowej należy przyjąć, biorąc pod uwagę m. in. mniejsze wsparcie z funduszy unijnych i jak powinni zaplanować swoją produkcję producenci autobusów niskoemisyjnych.

W Kongresie wzięli udział przedstawiciele AUTOSAN sp. z o.o. czynnie uczestnicząc w jego obradach.

Relację z PKPA zamieścił m.in. portal Biznes Alert, do której odsyłamy w poniższym linku.

https://biznesalert.pl/elektromobilnosc-gazomobilnosc-polski-kongres-paliw-alternatywnych-relacja/

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.