Podjęliśmy wyzwanie !

Pracownicy naszej Spółki to ludzie o otwartych sercach, którzy zawsze starają się pomagać słabszym i pokrzywdzonym. Tym razem również podjęliśmy wyzwanie i z dumą przystąpiliśmy do akcji charytatywnej #gaszynchallenge. Pomagaliśmy Szymonowi, chłopcu choremu na SMA, podopiecznemu Fundacji Grzegorza z Sanoka.

Zadanie zostało wykonane perfekcyjnie !

 

Za nominację dziękujemy redakcji Korso Sanockie. Natomiast ze swojej strony do przystąpienia do akcji nominujemy:

- Spółkę AUTOMET GROUP producenta minibusów z Sanoka
- po sąsiedzku firmę Centurion-R Sp. z o.o. producenta drzwi
- Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. świadczące m.in. usługi w miejskiej komunikacji pasażerskiej przy wykorzystaniu produkowanych przez nas autobusów.

Dziękujemy ekipie PPC FILM STUDIO za natychmiastowe działanie, profesjonalizm i za wspaniałą zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia relacji !

#gaszynchallenge AUTOSAN dla Szymona

 

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.