Nowe SANCITY odebrane przez Krosno

W ubiegłym tygodniu zakończona została realizacja umowy na dostawę 8 szt. niskopodłogowych 10-metrowych miejskich autobusów AUTOSAN SANCITY 10 LF dla Miasta Krosna.

Zgodnie z wymaganiami Zamawiającego SANCITY 10LF wyposażone zostały w ekologiczne silniki CUMMINS EURO 6 oraz automatyczne skrzynie biegów VOITH, a także klimatyzacje, systemy monitoringu, zliczania potoków pasażerskich, automaty biletowe. Autobusy przystosowane zostały również do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. System informacji pasażerskiej jest kompatybilny z Systemem Krośnieńskiej Karty Miejskiej, a eleganckie malowanie pojazdów w pomarańczowo – srebrne barwy jest zgodne z nowym designem przyjętym przez miasto.

Pojazdy dołączą do innych Autosanów eksploatowanych przez krośnieńską Miejską Komunikację Samochodową, wśród których są krótsze, 9-metrowe autobusy z tej samej rodziny SANCITY.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.