Mobilny Punkt Szczepień SANCITY 12LFE

W województwie podkarpackim rusza akcja umożliwiająca zaszczepienie się przeciwko Covid 19 tym, którzy z różnych powodów jeszcze tego nie zrobili. Partnerem akcji jest nasza Spółka.

W fabryce powstał Mobilny Punkt Szczepień, którym jest specjalnie przygotowany i wyposażony, ekologiczny autobus AUTOSAN SANCITY 12LFE z napędem elektrycznym.

Mobilny Punkt Szczepień wyruszył już w trasę. Dotrze do gmin z najniższym poziomem zaszczepienia mieszkańców. Chętni będą mogli zaszczepić się w pobliżu swoich domów, w miejscach, do których dotrzeć może jak największa grupa osób.

Inicjatorem akcji jest Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, a pomoc w jej organizacji zaoferowali lokalni samorządowcy.

#SZCZEPIMYSIĘ

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.