Kolejny SANCITY 9LE dotarł do Ciechanowa

Na początku tygodnia do Zakładu Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie dostarczony został miejski, niskowejściowy autobus SANCITY 9LE. Dołączył do sześciu eksploatowanych już przez ciechanowski ZKM pojazdów tego typu.

SANCITY 9LE, o którym mowa został wyposażony w silnik CUMMINS EURO 6, automatyczną skrzynię biegów ALLISON oraz m.in. klimatyzację, automatyczny system detekcji i gaszenia pożaru w komorze silnika, systemy monitorowania, informacji pasażerskiej oraz zapowiedzi głosowych, WiFi. Autobus przeznaczony jest do przewozu 15 pasażerów na wygodnych fotelach i 48 na miejscach stojących. Przystosowany jest również do przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim.

Jeszcze raz przekazujemy podziękowania dla ZKM Ciechanów za owocną, aktualną i - mamy nadzieję - przyszłą współpracę.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.