Kolejne EUROLIDER-y 9 zamówione przez PKS Elbląg

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Elblągu w ubiegłym tygodniu zamówiło dwa międzymiastowe autobusy EUROLIDER 9 i tym samym po raz kolejny wyraziło zaufanie do naszej Spółki.
W Elblągu eksploatowanych jest już dziewięć sztuk tego typu pojazdów zakupionych w latach 2013 - 2017.

W zamówionych autobusach zamontowane zostaną silniki CUMMINS EURO 6 oraz manualne skrzynie biegów ZF z retarderem. Każdy przeznaczony będzie do przewozu 39 pasażerów na wygodnych, uchylnych fotelach pasażerskich. Zgodnie z życzeniem Zamawiającego jeden z autobusów wyposażony będzie dodatkowo w klimatyzację przestrzeni pasażerskiej i stanowiska pracy kierowcy.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.