Grudniowe dostawy autobusów AUTOSAN

Koniec roku w AUTOSAN sp. z o.o., jak w każdym przedsiębiorstwie produkcyjnym, jest niezwykle pracowity. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy dostawy autobusów do Przemyśla i rozpoczęliśmy realizację dostaw autobusów zamówionych przez miasto Kraków .

Do Przemyśla dostarczone zostały 2 niskoemisyjne SANCITY 12LF CNG zasilane sprężonym gazem ziemnym. Dołączyły one do przekazanych już wcześniej 11 szt. miejskich SANCITY 12LF z silnikami diesla.

Do stolicy Małopolski dostarczane są również miejskie, 9-metrowe, niskowejściowe autobusy z rodziny SANCITY. Całe zamówienie MPK Kraków obejmuje 10 autobusów SANCITY 9LE. Dołączą one do 15 naszych pojazdów tego typu eksploatowanych w krakowskiej komunikacji miejskiej od grudnia 2016 r.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.