Wymiana opon na stacji serwisowej AUTOSAN

Pierwsze opady śniegu to znak, że zawitała do nas prawdziwa zima. To także ostateczny sygnał dla kierowców do zmiany opon na zimowe. Oczywiście tych kierowców, którzy jeszcze tego nie zrobili. Wszyscy powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników ruchu drogowego.

Uprzejmie informujemy, że w naszej stacji serwisowej można zlecić usługę wymiany opon we wszystkich rodzajach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych mechaników i naprawdę konkurencyjne ceny.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług stacji serwisowej AUTOSAN (Sanok, ul. M. Kluski, tel. 13 465 07 00, 13 465 05 10) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00.

Przypominamy również, że prowadzimy naprawy serwisowe pojazdów oraz wykonujemy wszystkie rodzaje badań technicznych (we wszystkich rodzajach pojazdów):

  •  okresowe,
  •  dodatkowe – pojazdu skierowanego przez Policję,
  •  dodatkowe – po wykonaniu zmian konstrukcyjnych (ciężarowy – osobowy)
  •  dodatkowe – dla celów odliczania VAT itp.
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.