System zarządzania

Funkcjonujący w Spółce Zintegrowany System Zarządzania wychodzi naprzeciw coraz większym wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Spełnia najwyższe międzynarodowe standardy w zakresie zarządzania jakością, a przede wszystkim służy zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań Klientów oraz promuje kompleksowe podejście do spraw jakości realizowane przez każdego pracownika.

Wszelkie działania wykonywane są ze szczególną dbałością o środowisko naturalne naszego bieszczadzkiego regionu. Sukcesywnie prowadzona jest proekologiczna modernizacja procesów produkcyjnych, stosowane są ekologiczne technologie oraz urządzenia ochrony środowiska naturalnego.

System Zarządzania dostosowany do wymagań ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 3834-2, AQAP 2110, EN 15085-2 pozwala wykonywać wszelkie działania Spółki w zakresie produkcji i ciągłej poprawy warunków pracy w sposób systemowy i uporządkowany.

Zintegrowany System Zarządzania zapewnia realizację procesów produkcyjnych w sposób powtarzalny, zapewniający wymaganą jakość wyrobów z jednoczesnym minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko naturalne i dbałością o bezpieczne i higieniczne warunki pracy naszych pracowników.

 

Certyfikaty

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.