Oferta wynajmu powierzchni biurowej

AUTOSAN sp. z o.o. oferuje wynajem pomieszczeń biurowych w budynku administracyjnym nr 9A (biurowiec AUTOSAN) położonym na działce nr 2584/36 przy ulicy Lipińskiego 109.
Pomieszczenia znajdują się na IV, V i VI piętrze w/w budynku. Ich łączna powierzchnia użytkowa wynosi 941,95 m2.
Dodatkowo oferujemy wynajem parkingu o powierzchni 630 m2 położonego na działce nr 2584/43 (obok budynku Serwisu AUTOSAN).

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z Szefem Służby Utrzymania Ruchu AUTOSAN sp. z o.o., tel. 13 465 03 44.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.