Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Kielce

 

W dniach 7 – 10 września br. w Kielcach po raz 29 zorganizowany zostanie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. MSPO to kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego oraz spotkania biznesowe producentów sektora zbrojeniowego z różnych krajów. Partnerem strategicznym targów jest Polska Grupa Zbrojeniowa, która swoją ekspozycję zaplanowała w hali C na terenie Targów Kielce.

W ramach stoiska PGZ Spółka AUTOSAN wystawiać będzie swój najnowszy produkt, przeznaczony dla sił zbrojnych: 3-osiową, skrzyniową przyczepę terenową. Przyczepa zaprezentowana zostanie jako część składowa Samochodu transportowo – załadowczego (STZ) przeznaczonego do przewozu rakiet dla systemu „Wisła”.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji, jak również całej ekspozycji Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.