Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Kielce

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego od 27 lat we wrześniu staje się miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. To nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, ale także biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów.

Trzecia wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie, odbędzie się w dniach 3 - 6 września 2019 roku. Upłynie pod znakiem Wystawy Narodowej Stanów Zjednoczonych i 20 jubileuszu Wystawy Sił Zbrojnych, którą będzie można zwiedzić podczas Dnia Otwartego – 7września.

Nasza Spółka również będzie uczestnikiem tegorocznej edycji MSPO. Stoisko informacyjne AUTOSAN zlokalizowane będzie na terenie ekspozycji Polskiej Grupy Zbrojeniowej w hali D, adres: Targi Kielce S.A., 25 - 672 Kielce, ul. Zakładowa 1.
W trakcie targów nasi przedstawiciele będą do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na pytania dotyczące oferowanych przez nas wyrobów oraz działalności Spółki.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.