KONTENER typ 895

15 stopowy kontener operacyjny posiada wydzielone przedziały: techniczny i operacyjny.
W przedziale technicznym zlokalizowane są wszystkie urządzenia zapewniające komfortową i bezpieczną pracę załogi.

Wyposażenie przedziału operacyjnego może być dobrane stosownie do przeznaczenia kabiny. Jest tłumienny elektromagnetycznie w kasie B1 wg. normy NO-06-A201.

Posiada klimatyzację, ogrzewanie, filtrowentylację i układy zabezpieczeń.

Może być eksploatowany w temp. otoczenia od -40oC do +60oC, a wytwarzane wewnątrz kabiny nadciśnienie chroni załogę w terenie skażonym.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.