KABINA typ 890 i 891

Kabiny przeznaczone są do instalowania w nich urządzeń służących do łączności, radiolokacji a także mogą być adaptowane do innych specjalistycznych celów.

Wnętrza kabin spełniają wymogi tłumienności elektromagnetycznej wg klasy B1 normy NO-06-A201 i NO-06-A200. Ocieplone są pianką poliuretanową, wykończone przestrzennie i estetycznie.

Ogrzewanie, klimatyzacja i wentylacja zapewnienia załodze odpowiednie warunki pracy, przy temp. otoczenia -40oC do +55oC.

Urządzenie filtrowentylacyjne pozwala na utrzymanie wewnątrz kabin nadciśnienia 200-400 Pa, co pozwala na pokonywanie terenów skażonych bez obawy skażenia załogi i sprzętu znajdującego się wewnątrz.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.