CZŁONY POJAZDÓW SZYNOWYCH

AUTOSAN posiada duże doświadczenie w produkcji członów pojazdów szynowych dzięki współpracy z wieloma producentami z tej branży przy realizacji różnorodnych, skomplikowanych projektów.

Na przełomie XIX i XX w. w zakładzie, wówczas Sanockiej Fabryce Wagonów SANOWAG, produkowano wagony kolejowe i tramwaje. W XXI wieku powrócono do tych tradycji. Potencjał firmy w tym zakresie znacząco się rozwinął. Poczyniono zakupy inwestycyjne nowoczesnych maszyn i urządzeń, pozyskano niezbędne, najbardziej wymagające certyfikaty spawalnicze. Wspólne projekty, obejmujące m in. produkcję wagonów tramwajowych, szynobusów czy elektrycznych zestawów trakcyjnych realizowane były z takimi firmami jak np. KOLZAM Racibórz, PESA Bydgoszcz, NEWAG Nowy Sącz.

Ostatnie realizacje w zakresie produkcji członów pojazdów szynowych to niskopodłogowe części środkowe do wagonów tramwajowych typu EU8N oraz GT8S wytwarzane dla MPK S.A. w Krakowie. Do 2020 r. wyprodukowano łącznie 68 szt. tego typu członów.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.