AUTOSAN na MSPO

We wtorek 7 września br. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach został oficjalnie otwarty przez Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka. Tak jak zapowiadaliśmy AUTOSAN prezentuje na wystawie 3-osiową, skrzyniową przyczepę terenową.

Nasza przyczepa występować może w różnych konfiguracjach. Stanowi bazę do budowy Przyczepy STZ, która jest komponentem uzupełniającym Samochodu Transportowo - Załadowczego, przeznaczonego do przewozu dodatkowej ilości rakiet systemu PATRIOT. Rakiety są załadowywane i rozładowywane z Przyczepy STZ za pomocą mobilnego żurawia składanego, znajdującego się na Pojeździe STZ. Załadunek i rozładunek może odbywać się w warunkach, gdy przyczepa jest podłączona do pojazdu jak również, gdy znajduje się obok w położeniu rozłączonym.

Na targach MSPO przyczepa AUTOSAN prezentowana jest w ramach sprzętu przeznaczonego do projektu „Wisła”.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.