Ogłoszenie o sprzedaży materiałów oraz części zamiennych autobusowych

 

Uprzejmie informujemy, iż AUTOSAN spółka z ograniczona odpowiedzialnością posiada do sprzedaży:

Wykaz nr 1

Wykaz nr 2

Wykaz nr 3

Wykaz nr 4

Wykaz nr 5

 

W przypadku zainteresowania zakupem prosimy o złożenie zamówienia na nasz adres w nieprzekraczalnym terminie do 31.08.2021 r. na adres:

AUTOSAN sp. z o.o.

ul. Lipińskiego 109

38-500 Sanok,

lub przesłanie na adres e-mail:

sekretariat@autosan.pl lub biuro.handlu@autosan.pl

 

O kolejności zakupu decyduje data zamówienia. Sprzedaż będzie prowadzona do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej jak do dnia 30.09.2021 r. Po tej dacie zamówienia nie będą przyjmowane.

 

Na zakupiony materiał i części nie udzielamy gwarancji.

 

Dodatkowe informacje na temat oferowanych części i materiałów można uzyskać pod numerem telefonu:

+48 13 46 50 606

+ 48 13 46 50 349

Informacje dotyczące dokumentów sprzedaży można uzyskać pod numerem telefonu:

+ 48 13 46 50 766

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.